Světelný výpočet

Pomocí světelného výpočtu získáme informace o optimálním počtu a výkonu svítidel. Zajistíme také, aby byl prostor dostatečně osvětlen. Vycházíme z předepsaných norem, které udávají hladinu světla jedinečnou pro každý prostor. Světelný výpočet je ve většině případů první věc, kterou je třeba začít.

KALKULACE ÚSPOR

Nejste přesvědčení zda jsou LED svítidla to pravé? Zašlete nám počet svítidel, která nyní máte, cenu za elektřinu, kterou platíte a počet hodin, tedy jak dlouho denně svítíte. Vypočítáme Vám návratnost investice do LED technologie a kolik ročně uspoříte na elektrické energii. Výměnou dosavadních svítidel za LED můžete uspořit v řádu 20-80% elektrické energie. Výměnou však často také zlepšíte světelné podmínky, získáte možnost svítidla regulovat a uspořit tak další náklady.

DOTAČNÍ PORADENSTVÍ

Velice důležití je aby po uplynutí zárky bylo možné svítidla opravit. Jednotlivé komponenty držíme skladem a svítidla Vám opravíme po uplynutí záruční lhůty. Není tak třeba vynakládat vysoké peněžní částky na nákup nových svítidel. Celou světelnou soustavu jsme schopni udržet funkční v řádu několika let bez nutné obměny jednotlivých světelných bodů.